Kralbet Call Center

50 TL Freebet Almak için Tiklayiniz!

Kralbet’e Girmek için Tıklayınız!

Kralbet call center hizmetiyle direk arama yoluyla iletişime geçebilmektedir. Şöyle ki site içerisinde bunun için aranma talebi bölümü bulunmaktadır. Müşteriler en iyi hizmetle karşı karşıya kalmak istiyorsa direk Kralbet adresini tercih etmelidir. Sitede bulunan aranma talebi bölümünde kullanıcılardan istenen bilgiler şöyledir:

  • Ad
  • Soyad
  • E-posta
  • Sizi kim arasın bölümü
  • Mesaj

Kullanıcılar bu bölümleri doldurduktan sonra aranma talebi gönderebilmektedir. Kullanıcılara aramalar saat 10:00 ile 20:00 arasında gelmektedir. Şu var ki her türlü görüş, soru ve şikayetler için siteyle görüşme yapmak mümkündür. Destek hattı hazır beklemektedir.

kralbet call center

Kralbet Canlı Destek

Kralbet canlı destek sürekli açık kalarak kullanıcıların yanında yer almaktadır. Müşteriler için önemli olan anında cevap verilmesidir. Çünkü o anda çok önemli bir durum olabildiği için şikayetlere hemen dönüş yapılması gerekmektedir. Müşteriler herhangi bir konuda direk siteyle iletişime geçebilmektedir. Eğer siteyle direk bağlantı kurulacaksa canlı destek konuları şöyledir:

  • Para yatırma ve para çekme
  • Bonus talepleri ve bonus hakkında detaylı bilgi alma
  • Hesap ve üyelik işlemleri

Gibi konular için canlı destek hattına bağlanılabilmektedir. Ancak kullanıcılar genelde bonus talep etmek için canlı destek hattına bağlanmaktadır. Müşteri hizmetleri hemen kullanıcıların yanında yer alarak sorunu çözmektedir. Canlı destek konuları arasında bulunan hesap bölümü ise daha çok üyelik iptali talebi için kullanılmaktadır. Kullanıcılar bu şekilde hemen siteyle iletişime geçebilmektedir. Ayrıca isteyenler direk arayarak da iletişime geçebilmektedir.

Kralbet Müşteri Hizmetleri

Kralbet müşteri hizmetleri bölümüne giriş yapan kullanıcılar direk sohbeti başlat sekmesi üzerinden hemen siteyle iletişime geçebilmektedir. Kullanıcıların siteyle iletişime geçmesi oldukça kolaydır. Şu var ki Kralbet giriş adresi müşterilerin iyi bir hizmet almasını sağlamak için böyle bir hizmet vermektedir.

Dolayısıyla üye olan herkes direk canlı desteğe bağlanabilmektedir ve diğer iletişim seçeneklerini de kullanabilmektedir. Ayrıca siteyle alakalı bilgi almak isteyen kullanıcılar sosyal medya hesaplarını da takip edebilmektedir. Çünkü sitenin bütün sosyal medyalarda hesapları vardır. Tamamen duyuruların alınması için bu hesapları takip etmek önemlidir. Bu sayede bilgi almak için canlı destek hattına bağlanmaya gerek kalmamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir